0216379 10 10

KURUMSAL

Türk mutfağının nadide lezzetlerini yemek için başka yere gitmenize gerek kalmadı. En taze malzemeler kullanılarak, kendine has pişirme teknikleriyle geleneksel tadından hiç birşey kaybetmeden size sunulan efsaneleşmiş İskender ve Kebap'larımız, damaklarda tad bırakıyor.

Yavuzbey İskender ve Kebap Mutfağı hem şık, hem rahat, hem samimi... Seçim yapmakta zorlanacağınız menümüzü eviniz kadar sıcak bir ortamda sizlere sunuyoruz. İster haftanın her günü bol çeşitli enfes serpme kahvaltımızın tadına varın, ister öğle aralarında yoğun iş temposundan sıyrılıp kedinizi Yavuzbey İskender ve Kebap Mutfağı'nda özel hissedin, isterseniz dilediğiniz vakiitte gelip siz iskenderimizin tadını çıkarırken çocklarınız da "Dev Çocuk Oyun Alanı" oyun ablasıyla beraber, güven içinde gönüllerince eğlensin.

Her zaman lezzetin, temizliğin, hijyenin buluştuğu Yavuzbey İskender ve Kebap Mutfağı'nın güler yüzlü ve deneyimli kadrosu, sizleri daima restaurantımızda memnun ve mutlu bir şekilde ağırlama anlayışı içinde.

Size, ailenize, misafirlerinize ve en sevdiklerinize yetecek kadar lezzet Yavuzbey İskender ve Kebap'ta sıcak sohbet, özel servis, tadı damaklarda kalan lezzetler ve tatlılarla Yavuzbey İskender ve Kebap Mutfağı'ndan ayrılırken kendinizi yenilenmiş gibi hissedceksniz..

Toplam 350 kişi kapasitesi olan restaurantımızın, grup ve  organizasyonlarınız için, 200 kişilik ayrı salonu mevcuttur.Detaylı bilgi için: 0216 379 10 10